Banner strona główna


Aktualności

Gmina Skoroszyce w czołówce Rankingu Gmin Województwa Opolskiego


 

Gmina Skoroszyce została doceniona za swój dotychczasowy, zrównoważony rozwój!

Dzisiaj 10 stycznia 2024 r. podczas uroczystej Gali Wręczenia Nagród w ramach Rankingu Gmin Województwa Opolskiego otrzymałam zaszczytne wyróżnienie !

Z dumą ogłaszam, że nieustannie podążamy ścieżką postępu i innowacji. Razem tworzymy przyszłość pełną pozytywnych zmian! Nagrodzeni zostaliśmy za rozwój społeczno-gospodarczy obejmujący zrealizowane inwestycje, działania społeczne, dynamikę rozwoju oraz nowoczesne zarządzanie! Dla mnie to szczególne wyróżnienie i potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku! Inwestujemy w miejsca i ludzi! Dbamy, aby każda dziedzina życia, ważna dla mieszkańców spełniała ich oczekiwania. Obiektywne wskaźniki pokazują, jak wiele dobrego udało się zrobić w naszej gminie, co, myślę, dla wielu jest widoczne gołym okiem.

Jestem bardzo wdzięczna moim Współpracownikom, dzięki którym udało się tak wiele osiągnąć. Dziękuję Radnym i Liderom sołectw za współpracę , zawsze podkreślam, że sukces możliwy jest jedynie przy dobrej pracy zespołowej ! Dziękuję za docenienie Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej! W Powiecie Nyskim wśród 9 gmin jesteśmy 3 gminą ! Wyprzedziliśmy 6 gmin - 3 gminy miejsko- wiejskie i 3 gminy wiejskie !