Banner strona główna

Dotacje unijne

Aktualności

Nasz Klub Seniora ma już rok swej działalności !


DSC_0533.JPG,
 
DSC_0531.JPG, DSC_0531
DSC_0531 

Dn. 17 lutego 2018 r. nasz Klub Seniora obchodził swój pierwszy jubileusz - 1. rok swej działalności. W kościele w Skoroszycach została odprawiona msza św. w intencji członków Klubu Seniora i jego sympatyków. Po mszy wszyscy cieszyliśmy się wspólną obecnością w przyszkolnej kawiarence. Śpiewom i wesołym rozmowom nie było końca. Członkowie Klubu Seniora podczas swej rocznej działalności udowodnili, że warto się spotykać, wspólnie spędzać czas. Bo mimo upływającego czasu w sercu ciągle maj! Wójt Gm. podziękowała Seniorom za to, że są, za to, że służą swym doświadczeniem. "Młodzi szybciej idą, ale to starsi znają drogę" stwierdziła Wójt Gm., składając gratulacje za aktywność, zaangażowanie, reprezentowanie gminy na wielu uroczystościach, za wdzięczny śpiew senioralnego chóru.

Życzymy dalszej kreatywnej działalności!