Banner strona główna

Dotacje unijne
Dotacje krajowe

Aktualności

Dni Języka Angielskiego w ZS w Skoroszycach


IMG_9583.JPG,
 

W dniu 12 kwietnia odbyły się występy najmłodszych uczniów naszej gminy, czyli uczniów klas I-III. To już druga edycja Dnia Języka Angielskiego w ZS w Skoroszycach. Z dumą można było obserwować jak nasze dzieci stawiają pierwsze kroki w posługiwaniu się językiem angielskim.
W zorganizowanie tego spotkania zaangażowani byli nauczyciele oraz rodzice dzieci. O godzinie dziewiątej uczniowie gimnazjum Natalia Kmiecik oraz Dawid Gniewczyński przywitali wszystkich obecnych. Warto podkreślić, że konferansjerzy zapowiadali kolejne punkty programu w języku angielskim, a następnie tłumaczyli na język polski. Zgromadzonych przywitał również Pan Dyrektor Mariusz Marfiany. Panią Wójt reprezentował Pan Bernard Rudkowski.
Występy rozpoczęły sześciolatki - uczniowie klasy pierwszej. Wszystkie dzieci prezentowały piosenki i wierszyki w języku angielskim. Uczniowie przygotowani zostali przez nauczycielki języka angielskiego Panią Gabrielę Latała oraz Panią Justynę Dwornik. Mieliśmy też przyjemność oglądać gościnne występy uczniów klas trzecich z Chróściny i Sidziny.
Nie można nie wspomnieć o pięknej dekoracji. Podziwiać mogliśmy prace uczniów wykonane w ramach konkursu pod tytułem ‘Atrakcje Londynu’. Budki telefoniczne, piętrowe autobusy oraz Big Ben’y nadały spotkaniu prawdziwy angielski klimat. Za najlepsze prace uczniowie dostali cenne nagrody, wręczone na koniec występów przez Pana Dyrektora.
Po występach uczniowie spędzili wspólnie czas na zabawie dyskotekowej oraz zabawach integracyjnych. Natomiast trzech uczniów z klasy trzeciej w Skoroszycach i trzech uczniów z klasy trzeciej w Chróścinie walczyło o tytuł Mistrza Literowania – Master of Spelling. Mistrzem Literowania w naszej gminie została Inga Latała – uczennica ze Skoroszyc.
Po wręczeniu dyplomów, nagród oraz podziękowań przyszedł czas na pożegnanie pełnych wrażeń i emocji Gości.
Widząc radość naszych Dzieci, mówimy "Było Warto"…
Widząc dumę Rodziców, oglądających swoje pociechy, mówimy "Było Warto"…
Czując satysfakcję z naszej pracy, mówimy "Było Warto"…
Do zobaczenia za rok…