Banner strona główna


Kultura i sport

DZIEŃ KOBIET W GMINIE SKOROSZYCE


 

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest na terenie Gminy Skoroszyce w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach, które w znakomity sposób łączą wychowanie dzieci, prowadzenie gospodarstwa domowego z aktywnym życiem zawodowym.

Tegoroczne kobiece świętowanie zorganizowane przez Ośrodek Kultury Gminy Skoroszyce odbyło się w sobotę, 18 marca. Na spotkaniu gościliśmy Panią Wójt Barbarę Dybczak, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Odnowy wsi Sidzina oraz Koła Kobiet z Czarnolasu. Uroczystość rozpoczęło wystapienie Pani Wójt Barbary Dybczak, która złożyła wszystkim Paniom serdeczne życzenia.

Na program artystyczny z okazji Dnia Kobiet złożył sie montaż słowno-muzyczny wykonany przez Gminny Ośrodek Kultury. Zorganizowano różne zabawy integracyjne i konkurencje m.in. "Jaka to melodia", "Kobieca Familiada". Miłym akcentem był poczęstunek przygotowany przez panie z Gminnego Ośrodka Kultury. Każda z Pań otrzymała również ręcznie wykonanego goździka, które zostały wręczone przez Panią Dyrektor Ośrodka Kultury Martę Tarczyńską.

Pragniemy skierować wyrazy uznania dla Organizatorów, a Wam drogie Panie - jeszcze raz życzymy dużo, dużo zdrowia, miłości, radości na każdy dzień. Dziękujemy za to, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym.