Banner strona główna

Dotacje unijne
Dotacje krajowe

Aktualności

Najlepsi uczniowie nagrodzeni


20180629_101643.jpg,
 

W dniu 29 czerwca 2018 roku w Pawilonie Sportowym w Skoroszycach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Skoroszyce Pani Barbary Dybczak z najlepszymi Uczniami Sportowcami i ich Rodzicami.
Na spotkaniu najlepszemu absolwentowi gimnazjum wręczona została statuetka „Prymus inter pares” i nagroda oraz dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen i wzorowe zachowanie w poszczególnych klasach szkół podstawowych i gimnazjum.
W tym roku szkolnym po raz pierwszy zostali również uhonorowani najlepsi sportowcy z terenu Gminy Skoroszyce.
Najlepszy absolwent gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 to
Marcela Hurko – z gimnazjum w Skoroszycach
Najlepsi uczniowie poszczególnych klas w szkołach podstawowych i gimnazjum:

Szkoła Chróścina kl. IV:

1. Miłosz Dzierża
2. Natalia Skupień

Szkoła Sidzina kl. IV:

1. Maciej Ratajczak

Szkoła Skoroszyce
kl. IV:

1. Konstancja Murańska
2. Amelia Małacha

kl. V:

1. Ewa Pawłowska - Sidzina
2. Oliwia Stężalska - Chróścina
3. Błażej Bronowicki - Skoroszyce

kl. VI:

1. Marta Zawada - Skoroszyce
2. Weronika Bartków - Sidzina
3. Julia Naumowicz - Chrościna

kl. VII:

1. Wojciech Gnot - Skoroszyce
2. Marta Kaczmarczyk - Chróścina

Gimnazjum w Skoroszycach:

1. Igor Kaczanowski - kl. II gimn.
2. Bartosz Brzeźny - kl. II

Najlepsi sportowcy:
Sidzina:
1. Weronika Bartków
2. Hanna Bartków
3. Ewa Pawłowska
4. Natalia Azorkiewicz
5. Emilia Bekieszczuk
6. Karolina Gniewczyńska
7. Wiktoria Zając
8. Alicja Sperka
9. Amelia Sperczyńska
10. Natalia Zbroja
11. Agata Mendrala
12. Małgorzata Mika
Szkoła w Chróścinie:
1. Marta Kaczmarczyk
Szkoła w Skoroszycach – gimnazjum:
1. Miłosz Piekarz

10. Natalia Zbroja
11. Agata Mendrala
12. Małgorzata Mika
Chróścina:
1. Marta Kaczmarczyk

Skoroszyce – gimnazjum:
1. Miłosz Piekarz

Wójt Gm. gratulowała sukcesów. „Uczniom, nauczycielom i rodzicom życzę miłego wakacyjnego wypoczynku”- zakończyła swe wystąpienie Wójt Gm. Barbara Dybczak